ZAKŁAD PRODUKCJI FILMOWEJ
oraz
TELEWIZYJNE TECHNIKUM
DLA PRACUJĄCYCH

w związku z powołaniem STUDIA SOPOCKA ODESSA rozpoczyna prezentację materiałów filmowych zarejestrowanych podczas koncertów, wieczorków teatralnych, przyjęć towarzyskich, wesel i happeningów ulicznych odbywających się w popularnym od 50 lat klubie SPATiF, oraz na terenie gminy Sopot w Sopocie.

I tak po wielomiesięcznych próbach, castingach, nocnych sesjach udało się nam zebrać grupę osób które pobierając wynagrodzenie trochę mniejsze niż prezenterzy pogody w TVN, wyciskają wszystko co jest możliwe z materiałów jakością nie różniących się od archiwaliów nakręconych podczas Pierwszej Wojny Światowej.

Tylko unikalny sposób filmowania, obróbki i kreacji spowodował że nasze produkcje w całości zostały wykupione przez sieć supermarketów REAL i będą dodawane przez kasjerki jako gratis przy zakupie towarów powyżej 15 zł wartości.

Najbliższe plany STUDIA SOPOCKA ODESSA związane są z filmową adaptacją wstrząsającej historii konia, który całe swoje dorosłe życie spędził w kopalni. Tytułowego ŁYSKA zagra potomek popularnego w latach 70-tych konia KARINO. Rolę sztygara brawurowo odtworzy debiutujący w filmie Krzysztof Krawczyk.

STUDIO SOPOCKA ODESSA uczestniczy również w pracach nad reaktywacją kultowego programu telewizyjnego TYLKO W NIEDZIELĘ oraz cyklu przyrodniczego Z KAMERĄ WŚRÓD ZWIERZĄT.

Tylko tu, każdego miesiąca znajdziesz unikalne produkcje filmowe, przygoto-wywane przez zespół STUDIA SOPOCKA ODESSA


FILM TO NASZ OBOWIĄZEK