Afric Simone zobacz! zobacz! zobacz! zobacz! zobacz! zobacz! zobacz! zobacz! zobacz! ZOBACZ FILM!

UWAGA! Relacje fotograficzne z występów znajdziecie, klikając w nazwy waszych ulubionych wykonawców na plakacie powyżej. Klikanie w telewizor z cyfrą 8 - spowoduje otwarcie filmu.

Jak co roku, na miesiąc przed Wielkim Światowym Dniem Kobiet na werandzie spatifowej omawiany jest misterny plan przygotwań do przedstawienia. Tym razem zdecydowaliśmy się na występ męskich gwiazd polskiego i światowego szołbiznesu. I tak, po niewielkim namyśle, powstał scenariusz oraz casting i natychmiast przystąpilśmy do ciężkich i żmudnych prób. Kiedy przygotowania weszły w fazę kostiumową - uznaliśmy, że żarty się skończyły i czeka nas kolejny sukces estradowy. Na scenie pojawili się zatem starzy wyjadacze estradowi oraz lokalni dewianci i dj-je. Pomimo to i tak trema za kulisami była ogromna. Wynagrodzenie przyszło w postaci damskich pisków i zdziwionych, albo raczej zatroskanych i zazdrosnych min męskiej części publiczności.

Kochani, miejcie dystans do siebie a propozycja występu spadnie na Was niespodziewanie jak wezwanie do Urzędu Skarbowego.

Impreza zakończyła się godnie we wszystkich zakamarkach SPATiF-u. Doszło nawet do kilku niekontrolowanych skandali obyczajowych, ale o tym pisać nie będziemy.

Ciao!